Craps: gry darmowe na telefon

Dziś omówimy różne gry darmowe na telefon w kości, dostępne w sklepie Windows Phone Store. Mają piękne grafiki i dźwięki i mają zadziwiające cechy. Przejrzyj naszą listę i znajdź przydatną i darmową grę w kostkę dla telefonu Windows.

1. Yatzy Free

Yatzy to najbardziej wciągająca gra kostkowa dostępna dla Windows Phone już dziś. Trzy różne tryby: Yatzy, Maxi Yatzy i American Yatzy zapewnią Ci godziny zabawy z przyjaciółmi lub przeciwnikami z całego świata. Jest to jedyna gra, która obsługuje multi-tabling i tym samym do 4 gier można grać w tym samym czasie.

2. Yatzy Ultimate

Jest to płatna wersja Yatzy i zawiera wiele ciekawych funkcji. Nawet jeśli jesteś początkumakiem, ta gra oferuje doskonały sposób na zdobycie umiejętności. Możesz cieszyć się zrelaksowanym meczem z przyjaciółmi, pójść do gry, poczekać i zagrać uwolniony od presji czasu. Gra ma wszystkie cechy idealnej gry w kości.

3. 3D Yaht

Yaht 3D oparty jest na grach w kości o nazwie ‚Yacht’. Ta prosta i zabawna gra jest bardzo wciągająca. Gra wykorzystuje wydajność telefonu Windows Phone, aby dokładnie odwzorować rzuty kostkami. Jest to jedna z najładniejszych gier w kości, która jest gry darmowe na telefon.

4. Strzelnica do kostki

Wytrząsarka do kostek jest łatwą w obsłudze aplikacją, która symuluje rzut kostki i wyświetla wyniki w formie graficznej. Wystarczy nacisnąć przycisk lub potrząsnąć telefonem i wyrzucić
kostkę. Jest to świetny substytut, jeśli nie masz prawdziwych kostek. Układ i dźwięki są niesamowite.

5. Farkle Dice

Jest to jedna z najpopularniejszych gier w kostce dla Windows Phone. Z Farkle Dice, będziesz potrząsał, bawił się i obracał swoją drogę i zdobywał punkty za każdym rzutem kości. Jego funkcje obejmują wstrząśnij, aby rzucać kości, animowane kości, wibrować na rolkach biustu i nie tylko.

6. Yahtzy Free

Yahtzy Free to ekscytująca konkurencja dla ośmiu graczy. Możesz grać przeciwko przyjaciołom lub sztucznej inteligencji z realistycznymi efektami dźwiękowymi. Yahtzy jest klasyczną grą dicing dla telefonu granego przez kilka pokoleń i ta gra prezentuje najnowszą wersję dla współczesnych graczy.

7. Jumbo Dice Deluxe

Tutaj jest pakiet all-in-one, który zapewnia najbardziej popularne gry w kości z całego świata. Te gry to Cheerio, Street Craps, Cee-lo, Farkle, Craps i Liar’s Dice. Każda gra jest wyzwaniem i celem jest zebrać jak najwięcej monet. Są także osiągnięcia, które przynoszą dodatkowe nagrody.

You may also like...