Bai Shi – niezwykły slot dla każdego gracza hazardowego

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Bai Shi – niezwykły slot dla każdego gracza hazardowego Features

Bai Shi – niezwykły slot dla każdego gracza hazardowego Information

  • Software: Playtech

Program Bai Shi to bez mała wszystko to co cenią autentyczni gracze z ze wszystkich kontynentów. Nieskomplikowana obsługa, znaczne bonusy, nieliche możliwości na zwycięstwo. Przypatrzmy się zatem odrobinę bliżej i dokładniej temu automatowi. Spróbuję teraz bez pośpiechu zanalizować jej sukces i wypisać jedno po drugim jej wszelkie plusy. A oprócz tego wady, o ile dam radę takie namierzyć. Zapraszam zatem do odczytania mojej krótkiej recenzji gry Bai Shi.

Powstanie automatu Bai Shi

Gra Bai Shi powstała i wyszła do świata, dzięki sławnej w otoczeniu hazardowym spółce koderskiej, a więc Playtech. Aktualnie poddać ją próbie można przede wszystkim na witrynie kasyna Casino.com. Jest tam zresztą jedną z najchętniej używanych gier, która ma własne niewzruszone grono wielbicieli oraz ciągle zdobywa nowych.

Automat przyciąga do siebie zaciekawienie swoją fascynującą oprawą graficzną, odnoszącą się do Asia. Podobnie ma się rzecz z dodaną do niej oprawą akustyczną. Korzystając z Bai Shi możecie być pewni, że wasze oczy i uszy doznają optymalnego wytchnienia.

Teraz kilka normalnych faktów, które mimo wszystko bezwględnie należy wiedzieć przed przystąpieniem do gry. Ilość kołowrotków z jakich korzysta gra Bai Shi jest raczej stereotypowa, ponieważ równa się ona 5. Zarazem dostępna dla nas, graczy, ilość paylinesów to zaś 40.

Komentarze graczy w Internecie uznają, że Bai Shi jest godzien tego, aby przeznaczyć mu nieco momentów koncentracji. Wysoce możliwe, że po tych kilku rozgrywkach nielekko będzie nie zostać z tą grą na dłużej. Bai Shi jest bowiem chwalony z uwagi na znaczą systematyczność wynagrodzeń. Koniec końców mało co wywołuje tak wielkie wrażenie i wabi naszą ciekawość, niż nadprogramowe środki na naszym koncie!

Bonus 100 funtów i 200 darmowych spinów w programie Bai Shi

Dalszą znaczną dogodnością gry Bai Shi o której najczęściej nadmieniają klienci, którzy ją wypróbowali jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To następna kwestia, która podwyższa emocje graczy i zachęca do wypróbowania poszczególnej gry. Miło mi więc przekazać wszystkim zainteresowanym, że Bai Shi ma 100 funtów i 200 darmowych spinów o wielkiej jakości. Jest to jeden z szczególnie opłacalnych rodzajów bonusów, co jest powtórnym walorem na korzyść tej gry.

Gra jest prosta, a jednak mocno ciekawa. Przykładowo uzasadnieniem tego jest ambitnie umieszczony stopień maksymalnego stawianego zakładu. Producenci automatu zaszaleli i rozlokowali go na poziomie €1. Powoduje, że gra przedstawia sobą rzeczywisty fenomen dla miłośników mocnych przeżyć, lub zwyczajnie ludzi kochających wydawać swoje zarobki w kasynach internetowych.

Bai Shi to klasyk i szczególnie modna gra, w którą pograć powinien bezwzględnie każdy wielbiciel gier hazardowych internetowych. Więc nie rozciągam już bardziej mojego opisu i ponownie autentycznie namawiam do spróbowania jej o własnych siłach!