Big Bad Wolf – wyjątkowy slot dla każdego gracza hazardowego

4.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Big Bad Wolf – wyjątkowy slot dla każdego gracza hazardowego Features

Big Bad Wolf – wyjątkowy slot dla każdego gracza hazardowego Information

  • Software: Quickspin

Automat Big Bad Wolf to w przybliżeniu wszystko to co uwielbiają prawdziwi gracze z ze wszystkich kontynentów. Prosta obsługa, wielkie premie, nieliche szanse na triumf. Przyjrzyjmy się zatem nieco lepiej i dokładniej tej grze. Spróbuję teraz bez pośpiechu zanalizować jej rozgłos i wynotować po kolei jej wszystkie plusy. A oprócz tego minusy, o ile uda się takowe znaleźć. Namawiam zatem do przejrzenia mojej krótkiej recenzji slotu Big Bad Wolf.

Początki automatu Big Bad Wolf

Gra Big Bad Wolf pojawiła się i wyszła do świata, dzięki uznanej w środowisku hazardowym korporacji programistycznej, a konkretnie Quickspin. Teraz przetestować ją można po pierwsze na witrynie kasyna Casino.com. Jest tam w dodatku jedną z najchętniej używanych gier, która ma swoje nieugięte grono miłośników oraz wciąż pozyskuje dalszych.

Slot przywołuje do siebie zaciekawienie swoją nęcącą oprawą graficzną, odnoszącą się do Fairy Tale. Analogicznie ma się rzecz z dodaną do niej oprawą akustyczną. Grając w Big Bad Wolf możecie być przeświadczeni, że wasze oczy i uszy doznają prawdziwego odpoczynku.

Teraz nieco prostych faktów, które mimo wszystko bezwględnie należy znać przed zaczęciem zabawy. Ilość rolek z jakich korzysta automat Big Bad Wolf jest dość standardowa, gdyż równa się ona 5. Jednocześnie dostępna dla nas, graczy, liczba paylinesów to z kolei 25.

Osądy graczy w Internecie potwierdzają, że Big Bad Wolf jest warty tego, żeby ofiarować mu kilka chwil koncentracji. Mocno możliwe, że po tych kilku rozgrywkach trudno będzie nie zostać z tą grą na dłuższy czas. Big Bad Wolf jest bowiem zalecany z uwagi na znaczą pospolitość wynagrodzeń. W końcu mało co powoduje tak duże wrażenie i wabi nasze zainteresowanie, niż niespodziewane pieniądze na naszym profilu!

Bonus 100 funtów i 200 darmowych spinów w grze Big Bad Wolf

Następną istotną dodatnią cechą gry Big Bad Wolf o której wielokrotnie nadmieniają klienci, którzy ją wypróbowali jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To kolejna rzecz, która podwyższa przeżycia graczy i przynęca do przetestowania danej gry. Miło mi zatem przekazać wszystkim zainteresowanym, że Big Bad Wolf ma 100 funtów i 200 darmowych spinów o dużej cenie. Jest to jeden z niezmiernie intratnych rodzajów bonusów, co jest kolejnym plusem na korzyść tej gry.

Gra jest łatwa, a mimo to wysoce wciągająca. Między innymi powodem tego jest ambitnie ułożony szczebel maksymalnego stawianego zakładu. Twórcy gry szarpnęli się i rozlokowali go na poziomie €100. Wywołuje, że slot przedstawia sobą idealny rarytas dla sympatyków naprawdę wstrząsających odczuć, lub jedynie ludzi lubiących wydawać swoje pieniądze w kasynach internetowych.

Big Bad Wolf to klasyk i bardzo słynna gra, w którą pograć powinien bezwzględnie każdy wielbiciel gier hazardowych internetowych. Dlatego nie wydłużam już dłużej mojego tekstu i znowu autentycznie nakłaniam do przetestowania jej o własnych siłach!