Black Ice – fantastyczny slot dla każdego gracza internetowego

3.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

Black Ice – fantastyczny slot dla każdego gracza internetowego Features

Black Ice – fantastyczny slot dla każdego gracza internetowego Information

  • Software: Realistic

Automat Black Ice to niemalże wszystko to co kochają faktyczni gracze z całej planety. Przystępna obsługa, znaczne premie, niemałe nadzieje na zwycięstwo. Przyjrzyjmy się więc ciut uważniej i dokładniej temu slotowi. Postaram się tutaj po trochu rozważyć jej sukces i powypisywać sukcesywnie jej wszelkie zalety. A także wady, jeśli tylko dam radę takie namierzyć. Zachęcam zatem do przeczytania mojej krótkiej analizy automatu Black Ice.

Początki gry Black Ice

Gra Black Ice narodziła się i wyszła do klientów, dzięki rozpoznawalnej w kręgu hazardowym firmie informatycznej, o nazwie Realistic. Obecnie wypróbować ją można po pierwsze na stronie kasyna NetBet. Jest tam skądinąd jedną z najbardziej wziętych gier, która ma swoje niewzruszone grono wielbicieli oraz ciągle zdobywa nowych.

Program przyciąga do siebie zainteresowanie swoją nęcącą oprawą graficzną, odwołującą się do Fun. Porównywalnie ma się kwestia z załączoną do niej oprawą foniczną. Grając w Black Ice możecie być ufni, że wasze oczy i uszy zaznają prawdziwego relaksu.

Teraz nieco normalnych faktów, które pomimo tego bezwględnie trzeba znać przed przystąpieniem do gry. Liczba kołowrotków z których korzysta automat Black Ice jest dość konwencjonalna, bowiem wynosi ona 5. Jednocześnie osiągalna dla nas, klientów, liczba paylinesów to zaś 10.

Komentarze graczy w Internecie zgadzają się, że Black Ice jest warty tego, żeby przeznaczyć mu parę chwil uwagi. Wysoce możliwe, że po tych kilku rozgrywkach trudno będzie nie pozostać z tą grą na większy okres czasu. Black Ice jest bowiem opiewany przez wzgląd na na dużą powszechność wynagrodzeń. W końcu mało co wywołuje tak silne wrażenie i przyciąga naszą uwagę, niż dodatkowe pieniądze na naszym koncie!

Gratis 100% do 200 EUR w programie Black Ice

Następną zasadniczą zaletą gry Black Ice o której regularnie wspominają gracze, którzy mieli z nią styczność jest 100% do 200 EUR. To następna sprawa, która podnosi emocje graczy i namawia do poddania próbie określonej gry. Miło mi więc oznajmić wszystkim zainteresowanym, że Black Ice ma 100% do 200 EUR o znacznej wartości. Jest to jeden z szczególnie korzystnych gatunków bonusów, co jest dodatkowym przymiotem na poczet tej gry.

Gra jest prosta, a jednocześnie niezwykle wciągająca. Przykładowo powodem tego jest porządnie ustawiony poziom maksymalnego stawianego zakładu. Kreatorzy automatu zaszaleli i umieścili go na poziomie €2.5. Sprawia to, że slot przedstawia sobą rzeczywisty specjał dla fanów silnych przeżyć, lub tylko osób lubujących wydawać swoje zarobki w kasynach online.

Black Ice to klasyk i szczególnie uznana gra, w którą pograć powinien absolutnie każdy miłośnik gier hazardowych online. Dlatego nie przedłużam już bardziej mojego artykułu i powtórnie solennie nakłaniam do poznania jej z własnej inicjatywy!