Blood Suckers – fantastyczny automat dla każdego gracza hazardowego

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Blood Suckers – fantastyczny automat dla każdego gracza hazardowego Features

Blood Suckers – fantastyczny automat dla każdego gracza hazardowego Information

  • Software: NetEnt

Program Blood Suckers to w przybliżeniu wszystko to co ubóstwiają realni gracze z całej planety. Łatwa obsługa, wysokie gratisy, nieliche perspektywy na nagrodę. Przypatrzmy się więc nieco lepiej i dokładniej tej grze. Postaram się tu krok po kroku rozważyć jej sukces i wynotować kolejno jej wszystkie wartości. A również niedoróbki, pod warunkiem będę mógł takie odszukać. Zachęcam więc do przejrzenia mojej zwięzłej interpretacji automatu Blood Suckers.

Początki slotu Blood Suckers

Gra Blood Suckers ujrzała światło dzienne i wyszła do graczy, dzięki znanej w środowisku hazardowym korporacji koderskiej, o nazwie NetEnt. Aktualnie zagrać w nią można po pierwsze na witrynie kasyna Casino.com. Jest tam zresztą jedną z najbardziej wziętych gier, która ma własne nieugięte towarzystwo entuzjastów oraz ustawicznie pozyskuje nowych.

Program zachęca do siebie uwagę swoją interesującą szatą graficzną, nawiązującą do Horror. Analogicznie ma się kwestia z wkomponowaną do niej oprawą foniczną. Spędzając czas z Blood Suckers możecie być pewni, że wasze oczy i uszy doświadczą należytego odpoczynku.

Teraz odrobinę podstawowych faktów, które jednakże koniecznie należy wiedzieć przed zasiądnięciem do gry. Ilość kołowrotków z których korzysta automat Blood Suckers jest dość przeciętna, bowiem równa się ona 5. Zarazem udostępniona dla nas, użytkowników, liczba paylinesów to z kolei 25.

Opinie graczy w Internecie potwierdzają, że Blood Suckers jest godny tego, aby ofiarować mu trochę minut zainteresowania. Wysoce możliwe, że po tych kilku momentach trudno będzie nie zostać z tą grą na dłuższy czas. Blood Suckers jest bowiem zachwalany przez wzgląd na na dużą pospolitość wypłat. Koniec końców mało co powoduje tak potężne wrażenie i przyciąga nasze zainteresowanie, niż specjalne pieniądze na swoim profilu!

Bonus 100 funtów i 200 darmowych spinów w grze Blood Suckers

Kolejną znaczną dodatnią cechą gry Blood Suckers o której nierzadko wspominają gracze, którzy ją wypróbowali jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To następna sprawa, która podwyższa przeżycia klientów i przynęca do przetestowania danej gry. Miło mi więc przekazać wszystkim chętnym, że Blood Suckers posiada 100 funtów i 200 darmowych spinów o pokaźnej wartości. Jest to jeden z najbardziej opłacalnych gatunków bonusów, co jest ponownym walorem wobec tej gry.

Gra jest banalna, a przy tym wybitnie interesująca. Między innymi powodem tego jest ambitnie ułożony poziom maksymalnego stawianego zakładu. Autorzy gry szarpnęli się i ustawili go na poziomie €10. Sprawia to, że slot tworzy prawdziwy unikat dla fanów mocnych doznań, lub jedynie ludzi uwielbiających wydawać swoje fundusze w kasynach internetowych.

Blood Suckers to klasyk i bardzo słynna gra, w którą pograć powinien absolutnie każdy sympatyk gier slotowych online. Więc nie wydłużam już dłużej mojego tekstu i ponownie autentycznie namawiam do wypróbowania jej samodzielnie!