Golden Colts – niezwykły automat dla każdego gracza internetowego

4.4 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Golden Colts – niezwykły automat dla każdego gracza internetowego Features

Golden Colts – niezwykły automat dla każdego gracza internetowego Information

  • Software: Play'n Go

Gra Golden Colts to szacunkowo wszystko to co cenią faktyczni gracze z całej planety. Przystępna obsługa, wielkie bonusy, pokaźne perspektywy na nagrodę. Przyjrzyjmy się więc trochę lepiej i dokładniej temu automatowi. Spróbuję tu bez pośpiechu przestudiować jej sukces i wypisać po kolei jej wszystkie walory. A także wady, pod warunkiem uda się takie odszukać. Zapraszam zatem do przejrzenia mojej krótkiej interpretacji slotu Golden Colts.

Powstanie slotu Golden Colts

Gra Golden Colts ujrzała światło dzienne i wyszła do świata, dzięki rozpoznawalnej w otoczeniu hazardowym spółce koderskiej, a więc Play’n Go. Aktualnie przetestować ją można przede wszystkim na witrynie kasyna Mr Green. Jest tam ponadto jedną z najpopularniejszych gier, która ma własne niezachwiane grono wielbicieli oraz stale pozyskuje następnych.

Slot przywołuje do siebie uwagę swoją fascynującą szatą graficzną, nawiązującą do Gambling. Podobnie ma się rzecz z dołączoną do niej oprawą muzyczną. Bawiąc się z Golden Colts możecie być przekonani, że wasze oczy i uszy zaznają stosownego wytchnienia.

Teraz parę prostych faktów, które pomimo tego bezwględnie trzeba znać przed zasiądnięciem do gry. Liczba kołowrotków z jakich korzysta automat Golden Colts jest całkiem standardowa, bowiem sięga ona 5. Jednocześnie osiągalna dla nas, klientów, liczba paylinesów to natomiast 40.

Osądy graczy w Internecie zgadzają się, że Golden Colts jest warty tego, aby przeznaczyć mu trochę chwil zainteresowania. Mocno możliwe, że po tych niewielu chwilach niełatwo będzie nie pozostać z tą grą na dłużej. Golden Colts jest bowiem opiewany z uwagi na wysoką częstotliwość wynagrodzeń. Koniec końców mało co rodzi tak silne wrażenie i zwabia naszą uwagę, niż niespodziewane pieniądze na swoim koncie!

Bonus do 100 € i 100 darmowych spinów w automacie Golden Colts

Dalszą zasadniczą zaletą gry Golden Colts o której regularnie wspominają klienci, którzy w nią grali jest do 100 € i 100 darmowych spinów. To następna materia, która podciąga przeżycia klientów i namawia do przetestowania poszczególnej gry. Miło mi przeto zapowidzieć wszystkim zainteresowanym, że Golden Colts posiada do 100 € i 100 darmowych spinów o wysokiej cenie. Jest to jeden z wyjątkowo korzystnych rodzajów bonusów, co jest kolejnym plusem wobec tej gry.

Gra jest banalna, a jednocześnie bardzo ciekawa. Przykładowo uzasadnieniem tego jest wysoko umieszczony szczebel maksymalnego stawianego zakładu. Kreatorzy automatu zaszaleli i umieścili go na poziomie €5. Powoduje, że slot stanowi rzeczywisty fenomen dla fanów naprawdę wstrząsających emocji, lub po prostu ludzi uwielbiających wydawać swoje pieniądze w kasynach online.

Golden Colts to klasyk i wysoce modna gra, w którą pograć musi bezwarunkowo każdy sympatyk gier hazardowych internetowych. Toteż nie wydłużam już bardziej mojego artykułu i znowu serdecznie nakłaniam do spróbowania jej o własnych siłach!