Jack and the Beanstalk – bezkonkurencyjny slot dla każdego gracza internetowego

4.1 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Jack and the Beanstalk – bezkonkurencyjny slot dla każdego gracza internetowego Features

Jack and the Beanstalk – bezkonkurencyjny slot dla każdego gracza internetowego Information

  • Software: NetEnt

Gra Jack and the Beanstalk to szacunkowo wszystko to co uwielbiają prawdziwi gracze z całego świata. Łatwa obsługa, wysokie gratisy, niemałe szanse na zwycięstwo. Przypatrzmy się więc nieco lepiej i dokładniej tej grze. Postaram się teraz bez pośpiechu rozważyć jej rozgłos i wypisać stopniowo jej wszystkie atuty. A oprócz tego minusy, jeśli tylko dam radę takie odszukać. Zachęcam więc do przejrzenia mojej zwięzłej interpretacji slotu Jack and the Beanstalk.

Zaczątki slotu Jack and the Beanstalk

Gra Jack and the Beanstalk ujrzała światło dzienne i wyszła do graczy, dzięki rozpoznawalnej w gronie hazardowym firmie programistycznej, a więc NetEnt. Aktualnie poddać ją próbie można szczególnie na witrynie kasyna Casino.com. Jest tam w dodatku jedną z najbardziej wziętych gier, która ma własne stałe grono entuzjastów oraz nadal zdobywa kolejnych.

Gra zwabia do siebie zainteresowanie swoją fascynującą oprawą graficzną, nawiązującą do Fairy Tale. Równorzędnie ma się kwestia z wkomponowaną do niej oprawą akustyczną. Bawiąc się z Jack and the Beanstalk możecie być pewni, że wasze oczy i uszy doświadczą optymalnego relaksu.

Teraz parę prostych faktów, które jednakże obowiązkowo należy znać przed rozpoczęciem zabawy. Liczba bębnów z których korzysta automat Jack and the Beanstalk jest dość przeciętna, ponieważ sięga ona 5. Zarazem udostępniona dla nas, graczy, ilość paylinesów to natomiast 20.

Wpisy graczy w Internecie poświadczają, że Jack and the Beanstalk jest godny tego, żeby ofiarować mu parę minut koncentracji. Bardzo prawdopodobne, że po tych paru momentach ciężko będzie nie zostać z nią na dłużej. Jack and the Beanstalk jest bowiem opiewany z racji na wysoką częstotliwość wypłat. Koniec końców mało co sprawia tak wielkie wrażenie i przyciąga naszą ciekawość, niż specjalne środki na naszym profilu!

Bonus 100 funtów i 200 darmowych spinów w grze Jack and the Beanstalk

Kolejną znaczną dogodnością gry Jack and the Beanstalk o której często wspominają gracze, którzy ją wypróbowali jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To następna materia, która podciąga emocje użytkowników i zachęca do sprawdzenia poszczególnej gry. Miło mi więc przekazać każdemu zainteresowanemu, że Jack and the Beanstalk posiada 100 funtów i 200 darmowych spinów o znacznej jakości. Jest to jeden z wyjątkowo korzystnych sortów bonusów, co jest ponownym walorem na rzecz tej gry.

Gra jest prosta, a mimo to bardzo ciekawa. Między innymi uzasadnieniem tego jest ambitnie ułożony stopień najwyższego stawianego zakładu. Autorzy gry zaszaleli i ustawili go na poziomie €2.5. Powoduje, że slot stanowi istny fenomen dla wielbicieli mocnych odczuć, lub jedynie osób lubujących wydawać swoje zarobki w kasynach online.

Jack and the Beanstalk to klasyk i szczególnie modna gra, w którą pograć powinien bezwzględnie każdy entuzjasta gier automatowych online. Więc nie wydłużam już dłużej mojego tekstu i powtórnie naprawdę zachęcam do spróbowania jej samodzielnie!