Jewel Heist – fantastyczny slot dla każdego gracza hazardowego

4.2 /5
100% do 200 EUR Play Now

Jewel Heist – fantastyczny slot dla każdego gracza hazardowego Features

Jewel Heist – fantastyczny slot dla każdego gracza hazardowego Information

  • Software: Magnet Gaming

Slot Jewel Heist to niemal wszystko to co cenią autentyczni gracze z całego świata. Łatwa obsługa, znaczne bonusy, pokaźne szanse na triumf. Przypatrzmy się więc nieco uważniej i dokładniej temu slotowi. Postaram się tu krok po kroku przeanalizować jej powodzenie i wynotować kolejno jej wszelkie walory. A także niedoróbki, o ile dam radę takowe namierzyć. Zachęcam zatem do przejrzenia mojej krótkiej recenzji automatu Jewel Heist.

Narodziny gry Jewel Heist

Gra Jewel Heist narodziła się i wyszła do świata, dzięki rozpoznawalnej w kręgu hazardowym firmie koderskiej, o nazwie Magnet Gaming. Obecnie przetestować ją możesz po pierwsze na witrynie kasyna NetBet. Jest tu w dodatku jedną z najchętniej używanych gier, która ma swoje stałe grono zwolenników oraz wciąż zdobywa nowych.

Program przyciąga do siebie uwagę swoją nęcącą oprawą graficzną, odnoszącą się do Gambling. Podobnie ma się sprawa z dołączoną do niej oprawą akustyczną. Korzystając z Jewel Heist możecie być przekonani, że wasze oczy i uszy doświadczą należytego relaksu.

Teraz parę normalnych faktów, które jednakże bezwględnie trzeba wiedzieć przed zasiądnięciem do gry. Liczba bębnów z jakich korzysta slot Jewel Heist jest dosyć stereotypowa, ponieważ sięga ona 5. Jednocześnie osiągalna dla nas, klientów, liczba linii wypłat to tymczasem 17.

Wpisy graczy w Internecie poświadczają, że Jewel Heist jest godny tego, aby poświęcić mu parę chwil uwagi. Dalece prawdopodobne, że po tych paru momentach nielekko będzie nie zostać z nią na dłużej. Jewel Heist jest bowiem chwalony z uwagi na sporą pospolitość wynagrodzeń. Koniec końców mało co powoduje tak duże wrażenie i zwabia naszą ciekawość, niż specjalne pieniądze na naszym koncie!

Gratis 100% do 200 EUR w programie Jewel Heist

Dalszą zasadniczą wartością gry Jewel Heist o której nierzadko wzmiankują klienci, którzy ją wypróbowali jest 100% do 200 EUR. To następna rzecz, która podnosi przeżycia klientów i kusi do wypróbowania określonej gry. Miło mi przeto zapowidzieć każdemu zainteresowanemu, że Jewel Heist posiada 100% do 200 EUR o znacznej cenie. Jest to jeden z wyjątkowo intratnych sortów bonusów, co jest powtórnym walorem na poczet tej gry.

Gra jest łatwa, a jednocześnie wysoce interesująca. W szczególności uzasadnieniem tego jest porządnie umieszczony poziom maksymalnego stawianego zakładu. Twórcy gry zaszaleli i umieścili go na poziomie €10. Wywołuje, że gra przedstawia sobą rzeczywisty rarytas dla miłośników mocnych doznań, lub jedynie osób lubiących wydawać swoje zarobki w kasynach online.

Jewel Heist to klasyk i mocno słynna gra, w którą zagrać powinien bezwzględnie każdy sympatyk gier automatowych online. Więc nie przedłużam już dłużej mojego opisu i znowu solennie zachęcam do przetestowania jej z własnej inicjatywy!