Joker’s Jewels – wyjątkowy slot dla każdego gracza hazardowego

3.8 /5
100% do 200 EUR Play Now

Joker’s Jewels – wyjątkowy slot dla każdego gracza hazardowego Features

Joker’s Jewels – wyjątkowy slot dla każdego gracza hazardowego Information

  • Software: Pragmatic Play

Automat Joker’s Jewels to szacunkowo wszystko to co ubóstwiają stuprocentowi gracze z ze wszystkich kontynentów. Przystępna obsługa, wysokie gratisy, niemałe nadzieje na wygraną. Przyjrzyjmy się więc troszkę uważniej i dokładniej temu slotowi. Dołożę starań, aby teraz krok po kroku zanalizować jej powodzenie i wynotować jedno po drugim jej wszelkie zalety. A również minusy, pod warunkiem uda się takowe odszukać. Namawiam zatem do przeczytania mojej niedługiej analizy automatu Joker’s Jewels.

Powstanie gry Joker’s Jewels

Gra Joker’s Jewels ujrzała światło dzienne i wyszła do graczy, dzięki uznanej w światku hazardowym spółce informatycznej, czyli Pragmatic Play. Obecnie przetestować ją można po pierwsze na witrynie kasyna NetBet. Jest tam w dodatku jedną z najchętniej używanych gier, która ma swoje nieugięte grono miłośników oraz ustawicznie pozyskuje nowych.

Program zachęca do siebie zainteresowanie swoją interesującą oprawą graficzną, odnoszącą się do Gambling. Podobnie ma się kwestia z załączoną do niej oprawą foniczną. Korzystając z Joker’s Jewels możecie być ufni, że wasze oczy i uszy doświadczą należytego relaksu.

Teraz trochę prostych faktów, które jednak obowiązkowo trzeba znać przed przystąpieniem do gry. Ilość kołowrotków z których korzysta automat Joker’s Jewels jest całkiem typowa, gdyż równa się ona 5. Równocześnie udostępniona dla nas, graczy, ilość paylinesów to zaś 5.

Komentarze graczy w Internecie poświadczają, że Joker’s Jewels jest godzien tego, żeby poświęcić mu parę chwil koncentracji. Mocno możliwe, że po tych paru chwilach niełatwo będzie nie pozostać z tą grą na większy okres czasu. Joker’s Jewels jest bowiem chwalony przez wzgląd na na znaczą systematyczność wypłat. W końcu mało co rodzi tak wielkie wrażenie i przyciąga naszą ciekawość, niż dodatkowe złotówki na naszym profilu!

Premia 100% do 200 EUR w automacie Joker’s Jewels

Następną znaczną zaletą gry Joker’s Jewels o której wielokrotnie wzmiankują użytkownicy, którzy mieli z nią styczność jest 100% do 200 EUR. To kolejna kwestia, która podciąga emocje klientów i namawia do przetestowania określonej gry. Miło mi przeto przekazać wszystkim zainteresowanym, że Joker’s Jewels ma 100% do 200 EUR o wielkiej wartości. Jest to jeden z wyjątkowo intratnych rodzajów bonusów, co jest kolejnym plusem na poczet tej gry.

Gra jest banalna, a jednak wysoce ciekawa. Między innymi powodem tego jest wysoko ustawiony poziom maksymalnego stawianego zakładu. Twórcy gry zaszaleli i postawili go na poziomie €50. Sprawia to, że automat stanowi istny specjał dla fanów silnych wrażeń, lub po prostu osób kochających wydawać swoje zarobki w kasynach online.

Joker’s Jewels to klasyk i nader uznana gra, w którą zagrać powinien bezwarunkowo każdy miłośnik gier hazardowych internetowych. Dlatego nie przeciągam już dłużej mojego opisu i ponownie szczerze nakłaniam do przetestowania jej samodzielnie!