Jungle Giants – fantastyczny slot dla każdego gracza internetowego

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Jungle Giants – fantastyczny slot dla każdego gracza internetowego Features

Jungle Giants – fantastyczny slot dla każdego gracza internetowego Information

  • Software: Playtech

Slot Jungle Giants to niemal wszystko to co uwielbiają stuprocentowi gracze z całego świata. Łatwa obsługa, wielkie bonusy, niemałe szanse na nagrodę. Przyjrzyjmy się zatem odrobinę lepiej i dokładniej tej grze. Postaram się tu stopniowo zanalizować jej popularność i wynotować stopniowo jej wszystkie walory. A oprócz tego niedoróbki, pod warunkiem dam radę takie odszukać. Zachęcam zatem do przeczytania mojej krótkiej recenzji automatu Jungle Giants.

Zaczątki automatu Jungle Giants

Gra Jungle Giants narodziła się i wyszła do świata, dzięki znanej w kręgu hazardowym firmie informatycznej, a więc Playtech. Aktualnie wypróbować ją możesz po pierwsze na stronie kasyna Casino.com. Jest tu skądinąd jedną z najbardziej wziętych gier, która ma swoje niezachwiane towarzystwo fanów oraz ciągle pozyskuje nowych.

Automat przyciąga do siebie zaciekawienie swoją pociągającą szatą graficzną, nawiązującą do Jungle. Podobnie ma się kwestia z dodaną do niej oprawą dźwiękową. Korzystając z Jungle Giants możecie być ufni, że wasze oczy i uszy doświadczą prawdziwego odpoczynku.

Teraz nieco szeregowych faktów, które mimo wszystko koniecznie trzeba wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy. Ilość kołowrotków z których korzysta slot Jungle Giants jest całkiem typowa, gdyż sięga ona 5. Jednocześnie osiągalna dla nas, użytkowników, liczba linii wypłat to natomiast 50.

Osądy graczy w Internecie zaświadczają, że Jungle Giants jest warty tego, żeby ofiarować mu parę chwil zainteresowania. Bardzo możliwe, że po tych kilku momentach ciężko będzie nie pozostać z tą grą na dłuższy czas. Jungle Giants jest bowiem zalecany z racji na znaczą częstotliwość wynagrodzeń. Koniec końców mało co powoduje tak znaczne wrażenie i zwabia naszą ciekawość, niż dodatkowe pieniądze na swoim profilu!

Premia 100 funtów i 200 darmowych spinów w programie Jungle Giants

Kolejną doniosłą wartością gry Jungle Giants o której wielokrotnie nadmieniają użytkownicy, którzy mieli z nią styczność jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To następna rzecz, która zwiększa emocje graczy i przynęca do przetestowania danej gry. Miło mi zatem przekazać wszystkim zainteresowanym, że Jungle Giants ma 100 funtów i 200 darmowych spinów o znacznej jakości. Jest to jeden z najbardziej intratnych wariantów bonusów, co jest dodatkowym walorem na korzyść tej gry.

Gra jest nieskomplikowana, a jednocześnie wysoce ciekawa. Przykładowo przyczyną tego jest porządnie umieszczony stopień maksymalnego stawianego zakładu. Autorzy gry szarpnęli się i postawili go na poziomie €100. Prowadzi to do tego, że slot stanowi prawdziwy specjał dla wielbicieli naprawdę wstrząsających emocji, lub tylko ludzi lubiących wydawać swoje fundusze w kasynach online.

Jungle Giants to klasyk i wysoce modna gra, w którą zagrać powinien bezsprzecznie każdy entuzjasta gier slotowych online. Dlatego nie przeciągam już bardziej mojego opisu i znowu autentycznie zachęcam do poznania jej samodzielnie!