Kong – niezwykły automat dla każdego gracza hazardowego

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Kong – niezwykły automat dla każdego gracza hazardowego Features

Kong – niezwykły automat dla każdego gracza hazardowego Information

  • Software: Playtech

Program Kong to niemalże wszystko to co cenią realni gracze z całego świata. Prosta obsługa, wielkie premie, duże możliwości na zwycięstwo. Przyjrzyjmy się więc nieco lepiej i dokładniej temu slotowi. Spróbuję teraz po trochu rozważyć jej rozgłos i powypisywać kolejno jej wszystkie plusy. A również potknięcia, zakładając, że dam radę takowe odnaleźć. Zapraszam więc do przeczytania mojej skrótowej interpretacji slotu Kong.

Narodziny slotu Kong

Gra Kong narodziła się i wyszła do ludzi, dzięki rozpoznawalnej w gronie hazardowym spółce informatycznej, czyli Playtech. Aktualnie wypróbować ją możesz przede wszystkim na witrynie kasyna Casino.com. Jest tam w dodatku jedną z najchętniej używanych gier, która ma własne nieugięte towarzystwo wielbicieli oraz nadal zdobywa kolejnych.

Slot zachęca do siebie uwagę swoją nęcącą szatą graficzną, odwołującą się do Animals. Równorzędnie ma się kwestia z załączoną do niej oprawą foniczną. Korzystając z Kong możecie być przekonani, że wasze oczy i uszy doznają prawdziwego relaksu.

Teraz kilka szeregowych faktów, które jednak bezwględnie należy znać przed przystąpieniem do zabawy. Liczba rolek z których korzysta gra Kong jest raczej przeciętna, gdyż sięga ona 5. Zarazem udostępniona dla nas, graczy, liczba paylinesów to z kolei 20.

Komentarze graczy w Internecie potwierdzają, że Kong jest godzien tego, żeby przeznaczyć mu kilka momentów uwagi. Wysoce prawdopodobne, że po tych kilku minutach nielekko będzie nie zostać z tą grą na dłużej. Kong jest bowiem zalecany ze względu na wysoką częstość wynagrodzeń. W końcu mało co powoduje tak duże wrażenie i zwabia naszą sympatię, niż specjalne środki na naszym koncie!

Bonus 100 funtów i 200 darmowych spinów w automacie Kong

Następną istotną dodatnią cechą gry Kong o której nierzadko wzmiankują ludzie, którzy w nią grali jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To kolejna materia, która podwyższa przeżycia graczy i nakłania do poddania próbie poszczególnej gry. Miło mi zatem oznajmić wszystkim chętnym, że Kong ma 100 funtów i 200 darmowych spinów o wysokiej cenie. Jest to jeden z wyjątkowo korzystnych rodzajów bonusów, co jest ponownym pozytywem wobec tej gry.

Gra jest prosta, a jednak niezwykle interesująca. Między innymi przyczyną tego jest porządnie ustawiony stopień maksymalnego stawianego zakładu. Kreatorzy slotu szarpnęli się i umieścili go na poziomie €25. Prowadzi to do tego, że gra tworzy idealny fenomen dla wielbicieli naprawdę wstrząsających odczuć, lub po prostu osób lubujących wydawać swoje złotówki w kasynach internetowych.

Kong to klasyk i bardzo modna gra, w którą pograć musi bezwarunkowo każdy amator gier slotowych online. Toteż nie przeciągam już bardziej mojego opisu i znowu naprawdę zachęcam do poznania jej na własną rękę!