Pirates Charm – bezkonkurencyjny automat dla każdego gracza internetowego

4.3 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Pirates Charm – bezkonkurencyjny automat dla każdego gracza internetowego Features

Pirates Charm – bezkonkurencyjny automat dla każdego gracza internetowego Information

  • Software: Quickspin

Gra Pirates Charm to niemalże wszystko to co kochają prawdziwi gracze z ze wszystkich kontynentów. Nieskomplikowana obsługa, wielkie gratisy, pokaźne perspektywy na triumf. Przyjrzyjmy się więc troszkę lepiej i dokładniej tej grze. Postaram się tutaj krok po kroku zanalizować jej sukces i powypisywać kolejno jej wszelkie wartości. A również słabe punkty, o ile uda się takie odszukać. Namawiam więc do przeczytania mojej krótkiej recenzji gry Pirates Charm.

Powstanie automatu Pirates Charm

Gra Pirates Charm powstała i wyszła do graczy, dzięki uznanej w światku hazardowym spółce komputerowej, o nazwie Quickspin. Obecnie przetestować ją możesz w szczgólności na stronie kasyna Mr Green. Jest tam w dodatku jedną z najbardziej wziętych gier, która ma własne niewzruszone grono fanów oraz ciągle pozyskuje nowych.

Slot przyciąga do siebie zainteresowanie swoją ciekawą oprawą graficzną, odnoszącą się do Pirates. Porównywalnie ma się kwestia z wkomponowaną do niej oprawą foniczną. Korzystając z Pirates Charm możecie być ufni, że wasze oczy i uszy doznają odpowiedniego relaksu.

Teraz odrobinę prostych faktów, które jednak bezwględnie trzeba wiedzieć przed zaczęciem gry. Ilość bębnów z jakich korzysta automat Pirates Charm jest dość konwencjonalna, ponieważ równa się ona 5. Zarazem osiągalna dla nas, klientów, ilość linii wypłat to z kolei 243.

Osądy graczy w Internecie uznają, że Pirates Charm jest godny tego, żeby ofiarować mu nieco chwil uwagi. Bardzo prawdopodobne, że po tych kilku minutach niełatwo będzie nie pozostać z tą grą na większy okres czasu. Pirates Charm jest bowiem zalecany przez wzgląd na na znaczą systematyczność wynagrodzeń. W końcu mało co rodzi tak duże wrażenie i koncentruje naszą uwagę, niż nadprogramowe złotówki na swoim profilu!

Gratis do 100 € i 100 darmowych spinów w programie Pirates Charm

Dalszą znaczną zaletą gry Pirates Charm o której nierzadko napomykają klienci, którzy ją wypróbowali jest do 100 € i 100 darmowych spinów. To kolejna rzecz, która zwiększa emocje użytkowników i namawia do sprawdzenia poszczególnej gry. Miło mi przeto powiedzieć wszystkim zainteresowanym, że Pirates Charm ma do 100 € i 100 darmowych spinów o znacznej jakości. Jest to jeden z wyjątkowo korzystnych sortów bonusów, co jest powtórnym walorem na korzyść tej gry.

Gra jest łatwa, a jednak wysoce ciekawa. Między innymi powodem tego jest wysoko umieszczony stopień maksymalnego stawianego zakładu. Twórcy slotu szarpnęli się i ustawili go na poziomie €2.5. Prowadzi to do tego, że slot tworzy rzeczywisty cymes dla wielbicieli naprawdę wstrząsających przeżyć, lub jedynie ludzi lubiących wydawać swoje fundusze w kasynach online.

Pirates Charm to klasyk i bardzo znana gra, w którą pograć powinien bezsprzecznie każdy entuzjasta gier automatowych internetowych. Dlatego nie przedłużam już bardziej mojego artykułu i znowu autentycznie namawiam do poznania jej z własnej inicjatywy!