Rocky – wyjątkowy slot dla każdego gracza internetowego

3.6 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Rocky – wyjątkowy slot dla każdego gracza internetowego Features

Rocky – wyjątkowy slot dla każdego gracza internetowego Information

  • Software: Playtech

Slot Rocky to niemalże wszystko to co ubóstwiają faktyczni gracze z całej planety. Zrozumiała obsługa, znaczne premie, pokaźne szanse na wygraną. Przypatrzmy się więc trochę lepiej i dokładniej temu automatowi. Spróbuję tutaj bez pośpiechu przeanalizować jej sukces i wynotować jedno po drugim jej wszystkie wartości. A również minusy, zakładając, że uda się takowe odnaleźć. Zachęcam zatem do przejrzenia mojej niedługiej recenzji slotu Rocky.

Narodziny slotu Rocky

Gra Rocky pojawiła się i wyszła do świata, dzięki znanej w światku hazardowym firmie koderskiej, o nazwie Playtech. Teraz przetestować ją można po pierwsze na stronie kasyna BGO. Jest tam zresztą jedną z najpopularniejszych gier, która ma swoje niewzruszone grono fanów oraz ustawicznie zdobywa nowych.

Program przywołuje do siebie zaciekawienie swoją pociągającą szatą graficzną, odwołującą się do Movies. Porównywalnie ma się rzecz z dołączoną do niej oprawą dźwiękową. Bawiąc się z Rocky możecie być przeświadczeni, że wasze oczy i uszy doznają prawdziwego wytchnienia.

Teraz nieco normalnych faktów, które mimo wszystko koniecznie należy wiedzieć przed zasiądnięciem do gry. Liczba kołowrotków z których korzysta automat Rocky jest raczej typowa, ponieważ równa się ona 5. Jednocześnie dostępna dla nas, klientów, liczba paylinesów to tymczasem 25.

Opinie graczy w Internecie zaświadczają, że Rocky jest warty tego, żeby przeznaczyć mu kilka chwil zainteresowania. Dalece możliwe, że po tych kilku rozgrywkach nielekko będzie nie pozostać z tą grą na dłuższy czas. Rocky jest bowiem zachwalany z racji na sporą systematyczność wypłat. W końcu mało co rodzi tak znaczne wrażenie i zwabia nasz wzrok, niż specjalne środki na naszym profilu!

Bonus 29 no deposit free spins on selected slots w grze Rocky

Dalszą doniosłą dogodnością gry Rocky o której najczęściej wzmiankują klienci, którzy w nią grali jest 29 no deposit free spins on selected slots. To następna materia, która podciąga przeżycia użytkowników i przynęca do poddania próbie określonej gry. Miło mi zatem przekazać wszystkim zainteresowanym, że Rocky ma 29 no deposit free spins on selected slots o pokaźnej cenie. Jest to jeden z niezmiernie opłacalnych wariantów bonusów, co jest powtórnym przymiotem na rzecz tej gry.

Gra jest łatwa, a jednak wybitnie wciągająca. W szczególności powodem tego jest wysoko ustawiony szczebel najwyższego stawianego zakładu. Autorzy automatu zaszaleli i ustawili go na poziomie €1. Sprawia to, że automat tworzy idealny specjał dla sympatyków silnych wrażeń, lub jedynie ludzi kochających wydawać swoje fundusze w kasynach internetowych.

Rocky to klasyk i nader uznana gra, w którą pograć musi absolutnie każdy entuzjasta gier slotowych online. Dlatego nie przeciągam już dłużej mojego tekstu i powtórnie autentycznie nakłaniam do spróbowania jej samodzielnie!