Secret of the Stones – niezwykły slot dla każdego gracza internetowego

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Secret of the Stones – niezwykły slot dla każdego gracza internetowego Features

Secret of the Stones – niezwykły slot dla każdego gracza internetowego Information

  • Software: NetEnt

Automat Secret of the Stones to szacunkowo wszystko to co kochają stuprocentowi gracze z ze wszystkich kontynentów. Łatwa obsługa, wielkie premie, niemałe możliwości na triumf. Przypatrzmy się więc trochę bliżej i dokładniej temu slotowi. Postaram się teraz bez pośpiechu przeanalizować jej rozgłos i powypisywać po kolei jej wszelkie wartości. A także słabe punkty, o ile będę mógł takowe znaleźć. Namawiam zatem do przejrzenia mojej skrótowej recenzji automatu Secret of the Stones.

Powstanie gry Secret of the Stones

Gra Secret of the Stones narodziła się i wyszła do klientów, dzięki sławnej w światku hazardowym spółce programistycznej, a więc NetEnt. Teraz zagrać w nią można przede wszystkim na witrynie kasyna Casino.com. Jest tu skądinąd jedną z najpopularniejszych gier, która ma swoje stałe towarzystwo wielbicieli oraz stale pozyskuje dalszych.

Program przywołuje do siebie koncentrację swoją interesującą oprawą graficzną, nawiązującą do Jungle. Porównywalnie ma się rzecz z załączoną do niej oprawą muzyczną. Spędzając czas z Secret of the Stones możecie być przeświadczeni, że wasze oczy i uszy zaznają odpowiedniego relaksu.

Teraz nieco szeregowych faktów, które jednakże bezwględnie trzeba znać przed zaczęciem zabawy. Liczba kołowrotków z jakich korzysta gra Secret of the Stones jest dość typowa, ponieważ sięga ona 5. Równocześnie udostępniona dla nas, klientów, ilość paylinesów to natomiast 25.

Opinie graczy w Internecie zaświadczają, że Secret of the Stones jest wart tego, aby przeznaczyć mu nieco momentów koncentracji. Dalece prawdopodobne, że po tych niewielu chwilach trudno będzie nie zostać z nią na dłużej. Secret of the Stones jest bowiem zachwalany z uwagi na sporą powszechność wypłat. Koniec końców mało co sprawia tak wielkie wrażenie i zwabia nasz wzrok, niż dodatkowe złotówki na naszym profilu!

Gratis 100 funtów i 200 darmowych spinów w automacie Secret of the Stones

Kolejną zasadniczą dogodnością gry Secret of the Stones o której regularnie wzmiankują gracze, którzy mieli z nią styczność jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To następna rzecz, która zwiększa przeżycia klientów i zachęca do sprawdzenia poszczególnej gry. Miło mi przeto powiedzieć wszystkim chętnym, że Secret of the Stones posiada 100 funtów i 200 darmowych spinów o wysokiej jakości. Jest to jeden z niezmiernie korzystnych sortów bonusów, co jest kolejnym walorem na korzyść tej gry.

Gra jest prosta, a przy tym mocno wciągająca. Przykładowo powodem tego jest ambitnie ustawiony szczebel maksymalnego stawianego zakładu. Producenci gry szarpnęli się i rozlokowali go na poziomie €2.5. Powoduje, że slot przedstawia sobą rzeczywisty unikat dla wielbicieli naprawdę wstrząsających odczuć, lub tylko osób lubiących wydawać swoje pieniądze w kasynach internetowych.

Secret of the Stones to klasyk i nader popularna gra, w którą zagrać powinien bezsprzecznie każdy amator gier automatowych online. Więc nie wydłużam już dłużej mojego tekstu i na nowo naprawdę zachęcam do spróbowania jej samodzielnie!