Starburst – wyjątkowy slot dla każdego gracza internetowego

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Starburst – wyjątkowy slot dla każdego gracza internetowego Features

Starburst – wyjątkowy slot dla każdego gracza internetowego Information

  • Software: NetEnt

Program Starburst to szacunkowo wszystko to co wielbią stuprocentowi gracze z całej planety. Prosta obsługa, wielkie bonusy, nieliche szanse na nagrodę. Przypatrzmy się zatem trochę lepiej i dokładniej tej grze. Postaram się teraz stopniowo przeanalizować jej popularność i wynotować jedno po drugim jej wszystkie atuty. A także minusy, zakładając, że dam radę takowe odszukać. Zachęcam zatem do przeczytania mojej skrótowej analizy automatu Starburst.

Początki automatu Starburst

Gra Starburst powstała i wyszła do świata, dzięki rozpoznawalnej w kręgu hazardowym korporacji informatycznej, a więc NetEnt. Obecnie wypróbować ją można przede wszystkim na witrynie kasyna Casino.com. Jest tam zresztą jedną z najbardziej wziętych gier, która ma własne niewzruszone grono zwolenników oraz ciągle zdobywa nowych.

Gra przywołuje do siebie zainteresowanie swoją pociągającą oprawą graficzną, nawiązującą do Futuristic. Analogicznie ma się sprawa z wkomponowaną do niej oprawą akustyczną. Bawiąc się z Starburst możecie być przekonani, że wasze oczy i uszy zaznają optymalnego odpoczynku.

Teraz nieco podstawowych faktów, które pomimo tego bezwględnie należy znać przed rozpoczęciem gry. Liczba bębnów z jakich korzysta slot Starburst jest dosyć typowa, ponieważ sięga ona 5. Zarazem udostępniona dla nas, użytkowników, ilość linii wypłat to tymczasem 10.

Wpisy graczy w Internecie zgadzają się, że Starburst jest wart tego, aby ofiarować mu trochę chwil koncentracji. Bardzo prawdopodobne, że po tych kilku minutach ciężko będzie nie zostać z nią na dłuższy czas. Starburst jest bowiem zachwalany ze względu na wysoką pospolitość wynagrodzeń. Koniec końców mało co powoduje tak mocne wrażenie i zwabia nasze zainteresowanie, niż specjalne złotówki na swoim profilu!

Premia 100 funtów i 200 darmowych spinów w grze Starburst

Kolejną kluczową wartością gry Starburst o której najczęściej napomykają klienci, którzy ją wypróbowali jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To kolejna sprawa, która podnosi przeżycia użytkowników i zachęca do poddania próbie określonej gry. Miło mi zatem powiedzieć każdemu zainteresowanemu, że Starburst posiada 100 funtów i 200 darmowych spinów o dużej jakości. Jest to jeden z najbardziej dochodowych wariantów bonusów, co jest powtórnym walorem na korzyść tej gry.

Gra jest banalna, a przy tym niezwykle interesująca. Między innymi powodem tego jest wysoko ustawiony szczebel najwyższego stawianego zakładu. Kreatorzy slotu szarpnęli się i ustawili go na poziomie €1. Prowadzi to do tego, że gra przedstawia sobą prawdziwy unikat dla wielbicieli mocnych przeżyć, lub zwyczajnie osób lubujących wydawać swoje fundusze w kasynach internetowych.

Starburst to klasyk i mocno modna gra, w którą pograć musi bezsprzecznie każdy miłośnik gier hazardowych online. Więc nie wydłużam już bardziej mojego opisu i na nowo naprawdę nakłaniam do spróbowania jej na własną rękę!