The Phantom’s Curse – niezwykły slot dla każdego gracza hazardowego

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

The Phantom’s Curse – niezwykły slot dla każdego gracza hazardowego Features

The Phantom’s Curse – niezwykły slot dla każdego gracza hazardowego Information

  • Software: NetEnt

Gra The Phantom’s Curse to bez mała wszystko to co ubóstwiają faktyczni gracze z ze wszystkich kontynentów. Prosta obsługa, wielkie gratisy, nieliche nadzieje na wygraną. Przypatrzmy się zatem ciut bliżej i dokładniej temu slotowi. Dołożę starań, aby tu bez pośpiechu przeanalizować jej wzięcie i powypisywać po kolei jej wszelkie plusy. A także wady, jeśli tylko dam radę takie odnaleźć. Zapraszam więc do odczytania mojej krótkiej recenzji slotu The Phantom’s Curse.

Powstanie automatu The Phantom’s Curse

Gra The Phantom’s Curse narodziła się i wyszła do ludzi, dzięki znanej w światku hazardowym firmie programistycznej, czyli NetEnt. Obecnie wypróbować ją można po pierwsze na stronie kasyna Casino.com. Jest tam skądinąd jedną z najpopularniejszych gier, która ma swoje stałe grono miłośników oraz stale pozyskuje kolejnych.

Slot zwabia do siebie koncentrację swoją fascynującą szatą graficzną, odnoszącą się do Cinematic. Porównywalnie ma się rzecz z dodaną do niej oprawą dźwiękową. Korzystając z The Phantom’s Curse możecie być pewni, że wasze oczy i uszy zaznają stosownego odpoczynku.

Teraz trochę szeregowych faktów, które jednakże obowiązkowo trzeba znać przed przystąpieniem do gry. Ilość bębnów z jakich korzysta slot The Phantom’s Curse jest dość przeciętna, bowiem równa się ona 5. Zarazem udostępniona dla nas, użytkowników, ilość paylinesów to natomiast 40.

Osądy graczy w Internecie zaświadczają, że The Phantom’s Curse jest godny tego, żeby poświęcić mu trochę momentów uwagi. Mocno prawdopodobne, że po tych paru momentach trudno będzie nie zostać z nią na większy okres czasu. The Phantom’s Curse jest bowiem chwalony z racji na dużą częstość wypłat. W końcu mało co rodzi tak silne wrażenie i zwabia naszą uwagę, niż nadprogramowe pieniądze na swoim koncie!

Gratis 100 funtów i 200 darmowych spinów w grze The Phantom’s Curse

Dalszą doniosłą dogodnością gry The Phantom’s Curse o której regularnie napomykają użytkownicy, którzy w nią grali jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To kolejna materia, która podciąga emocje użytkowników i zachęca do przetestowania poszczególnej gry. Miło mi przeto przekazać wszystkim chętnym, że The Phantom’s Curse ma 100 funtów i 200 darmowych spinów o pokaźnej jakości. Jest to jeden z wyjątkowo intratnych rodzajów bonusów, co jest kolejnym plusem na rzecz tej gry.

Gra jest nieskomplikowana, a przy tym wybitnie ciekawa. W szczególności przyczyną tego jest wysoko ustawiony stopień maksymalnego stawianego zakładu. Twórcy gry zaszaleli i umieścili go na poziomie €2.5. Powoduje, że slot przedstawia sobą faktyczny cymes dla wielbicieli silnych doznań, lub jedynie osób uwielbiających wydawać swoje pieniądze w kasynach online.

The Phantom’s Curse to klasyk i szczególnie popularna gra, w którą zagrać musi bezwarunkowo każdy amator gier hazardowych online. Toteż nie rozciągam już dłużej mojego tekstu i na nowo autentycznie zachęcam do przetestowania jej na własną rękę!