Top Trumps Celebs – nadzwyczajny automat dla każdego gracza internetowego

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Top Trumps Celebs – nadzwyczajny automat dla każdego gracza internetowego Features

Top Trumps Celebs – nadzwyczajny automat dla każdego gracza internetowego Information

  • Software: Playtech

Gra Top Trumps Celebs to niemalże wszystko to co cenią stuprocentowi gracze z całej planety. Prosta obsługa, wysokie premie, pokaźne możliwości na triumf. Przypatrzmy się zatem troszkę bliżej i dokładniej temu slotowi. Postaram się teraz stopniowo przestudiować jej popularność i wypisać sukcesywnie jej wszelkie plusy. A również potknięcia, jeśli tylko będę mógł takowe znaleźć. Zapraszam zatem do przeczytania mojej krótkiej recenzji gry Top Trumps Celebs.

Zaczątki gry Top Trumps Celebs

Gra Top Trumps Celebs powstała i wyszła do ludzi, dzięki sławnej w światku hazardowym spółce informatycznej, a więc Playtech. Obecnie przetestować ją można po pierwsze na witrynie kasyna Casino.com. Jest tu skądinąd jedną z najpopularniejszych gier, która ma własne niewzruszone grono fanów oraz nadal pozyskuje następnych.

Gra zwabia do siebie zaciekawienie swoją pociągającą szatą graficzną, odwołującą się do Celebrities. Analogicznie ma się sprawa z dodaną do niej oprawą muzyczną. Bawiąc się z Top Trumps Celebs możecie być przeświadczeni, że wasze oczy i uszy doznają optymalnego odpoczynku.

Teraz odrobinę szeregowych faktów, które pomimo tego bezwględnie trzeba znać przed rozpoczęciem gry. Ilość rolek z których korzysta slot Top Trumps Celebs jest całkiem konwencjonalna, gdyż równa się ona 5. Zarazem udostępniona dla nas, klientów, liczba linii wypłat to z kolei 20.

Komentarze graczy w Internecie potwierdzają, że Top Trumps Celebs jest wart tego, żeby poświęcić mu nieco momentów uwagi. Bardzo prawdopodobne, że po tych kilku minutach niełatwo będzie nie zostać z nią na większy okres czasu. Top Trumps Celebs jest bowiem opiewany ze względu na dużą częstotliwość wynagrodzeń. Koniec końców mało co sprawia tak silne wrażenie i wabi naszą uwagę, niż nadprogramowe pieniądze na naszym profilu!

Bonus 100 funtów i 200 darmowych spinów w automacie Top Trumps Celebs

Dalszą znaczną dogodnością gry Top Trumps Celebs o której często nadmieniają użytkownicy, którzy w nią grali jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To następna rzecz, która zwiększa przeżycia użytkowników i namawia do sprawdzenia określonej gry. Miło mi więc zapowidzieć wszystkim zainteresowanym, że Top Trumps Celebs ma 100 funtów i 200 darmowych spinów o dużej jakości. Jest to jeden z szczególnie korzystnych wariantów bonusów, co jest ponownym przymiotem na poczet tej gry.

Gra jest prosta, a jednak wybitnie wciągająca. Między innymi uzasadnieniem tego jest wysoko umieszczony poziom najwyższego stawianego zakładu. Autorzy slotu szarpnęli się i rozlokowali go na poziomie €10. Prowadzi to do tego, że slot stanowi idealny cymes dla amatorów mocnych emocji, lub po prostu ludzi uwielbiających wydawać swoje złotówki w kasynach online.

Top Trumps Celebs to klasyk i mocno znana gra, w którą pograć musi bezsprzecznie każdy entuzjasta gier slotowych online. Toteż nie przeciągam już dłużej mojego tekstu i powtórnie serdecznie nakłaniam do przetestowania jej na własną rękę!