Wild Water – nadzwyczajny automat dla każdego gracza hazardowego

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Wild Water – nadzwyczajny automat dla każdego gracza hazardowego Features

Wild Water – nadzwyczajny automat dla każdego gracza hazardowego Information

  • Software: NetEnt

Gra Wild Water to w przybliżeniu wszystko to co wielbią realni gracze z całej planety. Zrozumiała obsługa, znaczne premie, niemałe nadzieje na nagrodę. Przyjrzyjmy się więc troszkę bliżej i dokładniej temu slotowi. Spróbuję teraz po trochu przemyśleć jej popularność i wynotować po kolei jej wszystkie atuty. A ponadto niedoróbki, o ile będę mógł takie odszukać. Zachęcam zatem do przeczytania mojej krótkiej recenzji gry Wild Water.

Narodziny slotu Wild Water

Gra Wild Water pojawiła się i wyszła do ludzi, dzięki znanej w kręgu hazardowym firmie programistycznej, o nazwie NetEnt. Teraz zagrać w nią można po pierwsze na stronie kasyna Casino.com. Jest tam zresztą jedną z najchętniej używanych gier, która ma własne niewzruszone towarzystwo wielbicieli oraz stale zdobywa dalszych.

Gra przywołuje do siebie uwagę swoją ciekawą oprawą graficzną, nawiązującą do Animals. Analogicznie ma się sprawa z załączoną do niej oprawą foniczną. Spędzając czas z Wild Water możecie być przeświadczeni, że wasze oczy i uszy doznają stosownego wytchnienia.

Teraz odrobinę podstawowych faktów, które pomimo tego bezwględnie trzeba wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy. Liczba rolek z jakich korzysta automat Wild Water jest dość stereotypowa, bowiem wynosi ona 5. Równocześnie osiągalna dla nas, graczy, liczba paylinesów to tymczasem 20.

Komentarze graczy w Internecie zgadzają się, że Wild Water jest godzien tego, żeby ofiarować mu trochę momentów uwagi. Dalece możliwe, że po tych kilku minutach trudno będzie nie pozostać z tą grą na dłuższy czas. Wild Water jest bowiem zalecany ze względu na sporą pospolitość wynagrodzeń. W końcu mało co wywołuje tak znaczne wrażenie i wabi naszą sympatię, niż dodatkowe środki na swoim koncie!

Premia 100 funtów i 200 darmowych spinów w automacie Wild Water

Następną znaczną dogodnością gry Wild Water o której wielokrotnie nadmieniają użytkownicy, którzy ją wypróbowali jest 100 funtów i 200 darmowych spinów. To następna rzecz, która podwyższa emocje użytkowników i przynęca do sprawdzenia danej gry. Miło mi zatem zapowidzieć każdemu zainteresowanemu, że Wild Water posiada 100 funtów i 200 darmowych spinów o znacznej jakości. Jest to jeden z niezmiernie korzystnych sortów bonusów, co jest kolejnym przymiotem na poczet tej gry.

Gra jest prosta, a jednocześnie niezwykle ciekawa. Między innymi uzasadnieniem tego jest wysoko ułożony poziom maksymalnego stawianego zakładu. Producenci gry szarpnęli się i rozlokowali go na poziomie €25. Sprawia to, że gra tworzy prawdziwy rarytas dla fanów naprawdę wstrząsających odczuć, lub po prostu ludzi kochających wydawać swoje pieniądze w kasynach online.

Wild Water to klasyk i bardzo popularna gra, w którą zagrać musi bezsprzecznie każdy wielbiciel gier slotowych internetowych. Więc nie rozciągam już dłużej mojego tekstu i jeszcze raz szczerze nakłaniam do poznania jej samodzielnie!