Wygraj pieniądze na Craps

Kości były jednymi z pierwszych obiektów stworzonych specjalnie do przewidywania, interpreter manipuluje losem. Starożytni Egipcjanie i Grecy zrobili kości zwane astrami z kości zwierząt. Wspólne sześciokątne kostki, z przeciwległymi stronami dodające szczęście numer siedem, są używane od co najmniej 1573 kateckich znanych i najbardziej popularnych gier kości kasynowych jest Craps, który pochodzi z Hazard, gra, która sięga 14 wieku i kiedyś popularne wśród patentów wysokich stawek w angielskich domach hazardowych.

Historia

Nazwa „Craps” pochodzi od pseudonimu „Crabs”, który toczy Isa 1-1 w Hazard. Nowoczesna gra Craps została opracowana przez czarnych graczy z Mississippi Riverboat w 19 wieku, zaciągając pożyczki od zasad Zagrożeń. szybkie, ekscytujące i niezwykle popularne, a gra od dawna jest ulubionym celem sił antyhazardowych. Craps jest niewątpliwie odpowiedzialny za wiele fortun, zmieniając ręce w stół do gry w kostkę w glitowatych kasynach, zapleczach i alejach, może nawet być winny czegoś trochę poważniejszy: Wielki pożar Chicago z 1871 roku.
Popularne nazwiska pani Cowes O’Leary to winowajca, kopiąc latarnię w stodole, wywołując pożar, który zniszczył wiele Chicago. Człowiek z Chicago, Louis Cohn, twierdził, kilka lat później, że podczas specjalnej ekscytującej gry Craps zapukał do latarni, po czym kiwnął winą na jałówkę. Był szczególnie żałosny, powiedział, ponieważ „wygrywałem”, ale to nie lęk, Craps może być zastraszające. Istnieje wiele zakładów, które można wykonać, a niektóre z terminologii wydają się skomplikowane, ale niewielka ilość wysiłku potrzebnego do nauki gra jest warte. Wielu patronów kasyna uważają, że Craps to gra. Nic w kasynie nie generuje tyle emocji, co gorąca walka w stołach Craps. Gra craps ma długą, barwną historię i nadal jest silna.

Podstawy gry

Gra Craps obraca się wokół kości. Rzucać kości i wygraj pieniądze. Brzmi łatwo, ale jest coś więcej. Rozliczenia są dokonywane na wyniku pojedynczej rolki, lub serii rolek, pary kostek. Craps to gra prawdopodobieństwa i prawdopodobieństwa, więc każda dyskusja o Craps będzie korzystna dla zatytułowanego krótkiego wyjaśnienia prawdopodobieństwa. Ponieważ gra wykorzystuje dwie kostki, strzelec (osoba walcząca w kostkę) może obracać dowolną liczbę między 2 a 12. Ważne jest, aby zrozumieć, że niektóre liczby są bardziej prawdopodobne, aby pojawiły się niż inne na jednej walce kostek. Poniższa tabela pozwala określić, które liczby występują najczęściej. Istnieje 36 możliwych wyników dla każdego cyklu.

Uczyć się grać. Wygraj pieniądze

Postęp gry Craps jest oznaczony plastycznym „krążkiem”, który jest czarny z jednej strony (OFF) i biały z drugiej (ON). Pierwszy rzut kostki w rundzie Craps nazywa się rolką. Krążek jest obracany w kolorze czarnym w górę (OFF) podczas rolki wyprowadzającej. Podstawowy zakład otwarcia w Craps, umieszczony tuż przed rolką come-out, nazywany jest zakładem Pass Line. Zakład na linię Pass Line wygrywa natychmiast, jeśli wyścig 7: 11 (naturalny) i traci się, gdy rolka wyjazdu to „Craps” (2, 3 lub 12). Jeśli na rolce wyprowadzanej jest walcowane 4, 5, 6, 8, 9 lub 10, liczba ta staje się punktem. Krążek jest umieszczony w układzie Craps nad pudełkiem, który wyświetla numerowany numer jako punkt z białą whiteside (WŁĄCZONY). Gracz nadal trzyma kostkę aż do momentu, w którym punkt zostanie powtórzony lub wyrzucony na 7, aby zakończyć rundę. Jeśli punkt powtarza się najpierw, linia Pass Line będzie bliźniakami. Jeśli pierwsza walka 7 (pierwsza na początku) (7 na wyjściu), linia pass zakładu da się wiele innych zakładów, które można wykonać na stole Craps. Zobacz typy zakładów Craps, aby uzyskać szczegółowy opis każdego z tych zakładów. Jesteś gotowy? Poznaj zasady i wygraj pieniądze.

You may also like...