3 powody, dla których warto wypróbować Craps online

W prawie każdym filmie z kasynem znajduje się scena lub fragment, w którym znajduje się ktoś rzucający kostką i przyciągający tłum. Najpopularniejszą grą losową są craps. Tak, craps, gra na ulicach w filmach gangsterskich, gra przedstawiona w telewizji i na filmach jako najbardziej ekscytująca gra w kasynie … Craps dosłownie sprawiają, że krzyczysz z podniecenia i jęczysz w skrajnym rozczarowaniu.

Czemu? Oto 3 z wielu powodów, dla których kości są tak niesamowite.

Umiejętności nie potrzebne

Jak automaty, kości nie wymagają żadnych umiejętności ani strategii, aby wygrać. Odbierasz kości, rzucasz kostką i wygrywasz lub przegrywasz na podstawie tego, co rzucasz. Jeśli nie grasz w kości ołowiu (co jest niemożliwe w nowoczesnych kasynach ze względu na środki ostrożności, które podejmują, aby temu zapobiec), nie możesz przewidzieć, w jaki sposób kości wyjdą.

Co może być zabawniejszego niż granie w grę losową, która jest bardziej ekscytująca niż odrabianie lekcji? Jeśli chcesz zagrać w grę, która nie wymaga ciągłego przeglądania samouczków online, dowiedz się, jak obliczyć szanse, lub jak odczytać twarze innych graczy, gra w kości to gra dla Ciebie. Wszystko w Craps opiera się wyłącznie na szczęściu.

Świetne szanse

W przeciwieństwie do pokera i ruletki z kursami zakładów aż 29%, kości mają przewagę kasyna tylko 0,6%, jedną z najniższych gier losowych. Przy takich kursach zwiększasz swoje szanse na wygraną, grając. Szczerze mówiąc, dlaczego grałeś w coś jeszcze, skoro możesz wejść do kasyna, udać się do stołu z kościami i mieć darmowa kasa w kasynie?

Nieograniczone możliwości

Jeśli chodzi o rzucanie kostkami, możliwości są prawie nieograniczone. Ponieważ jest tak wiele możliwych rezultatów, możesz dosłownie grać w kości na kilka godzin, zanim zaczniesz przegryźć. Ponieważ możliwości są niemal nieograniczone, ilość pieniędzy, którą możesz wygrać, jest równie nieograniczona. Czy możesz sobie wyobrazić spędzanie wielu godzin na rzucaniu kostkami i obserwowaniu, jak rośnie twój stos żetonów?

Zastrzeżenie: Podczas gdy chęć grania i wygrywania w jak największym stopniu, pamiętaj, że przegrana jest w toku. Odejście, gdy jesteś na przodzie, jest dobrym pomysłem, szczególnie dla początkujących lub osób, które nie mają pieniędzy do stracenia.

Jeśli dopiero zaczynasz grę stołową, najlepszym sposobem na wygraną bez większego ryzyka jest złożyć żetony na stole do gry w kości i rzucić kością.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *